Kvalitní webové stránky

Kvalitní IT řešení pro váš byznys.

Máme spokojené klienty z různých oborů:
01. internetový marketing ve zdravotnictví
02. konzultace u mezinárodních projektů
03. programování pro reklamní agentury
04. webové stránky sportovního klubu
Redakční systém
- pro webové stránky
- pro správu obsahu
pro výkonné aplikace
- bezpečnost
- spolehlivost

Kvalitní webové stránky

Kvalitní webová prezentace vám přináší nové zákazníky, zvyšuje vám zisk, a hlavně vás prezentuje. Nechte si poradit od odborníků - přenechte nám veškeré starosti v oblasti internetu a věnujte se v klidu svému byznysu.

Před samotnou realizací webových stránek s vámi probereme vaše potřeby, co vám web přinese, a doporučíme vhodné řešení. Navrhneme grafický vzhled, vytvoříme webové stránky, doplníme obsah. Po spuštění webové prezentace si budete moci spravovat obsah sami pomocí redakčního a publikačního systému, nebo vám stránky můžeme také spravovat.

Námi vytvořené webové stránky splňují standardy jako použitelnost, přístupnost, a jsou validní. Provedeme také základní SEO optimalizaci pro vyhledávače.

Proč právě řešení od nás?

Máme mnohaleté zkušenosti, naše kvalitní práce přináší samá pozitiva klientům, kteří jsou jak menší, tak i velké či mezinárodní společnosti. Nespokojíme se jen tak s nějakým výsledkem, o klienta se staráme po celou dobu spolupráce i po realizaci. Sledujeme nové moderní trendy. A co je důležité - práce nás baví.

Připravujeme

Připravujeme samostatnou webovou stránku (microsite) věnovanou právě tvorbě kvalitních webových stránek. Na této microsite naleznete zajímavé tipy pro úspěšné webové stránky a také naši nabídku pro jejich realizace. Dočtete se také o ukázkové spolupráci s našim významným klientem, kde se můžete inspirovat a dozvědět se užitečné informace, jako například jakým způsobem vám kvalitní web pomůže rozvíjet váš byznys.